O nas

Pomagamy klientom tworzyć i rozwijać własne media do komunikacji z odbiorcami. Łączymy w pakiety usługi, które wspierają realizację celów za pomocą narzędzi digitalowych.

Jesteśmy agencją marketingową specjalizującą się w zakresie planowania i zakupu mediów połączonych z celami sprzedażowymi i marketingowymi klientów.

Jak to realizujemy?

Budujemy komunikację oraz promujemy marki poprzez content o wysokiej jakości.

Jest to możliwe dzięki naszej wiedzy z zakresu contentu, SEO, SEM, tworzenia serwisów eksperckich, linkbuildingu oraz komunikacji w social media.

Za pomocą dobrego contentu realizujemy zadanie, którym  jest maksymalizacja ruchu organicznego na stronie internetowej klienta. Ten ruch przekłada się na precyzyjne dotarcie z ofertą do potencjalnych odbiorców.

Jak wygląda współpraca, jeśli zdecydujesz się nas wybrać?

  • Dla każdego projektu tworzymy dedykowaną redakcję złożoną z osób specjalizujących się w określonej dziedzinie.
  • Piszemy i optymalizujemy treści pod wyszukiwarkę,
  • Realizujemy kampanie rekomendacji publikowanej treści.
  • Zajmujemy się komunikacją w social media.

Współpracujemy z największymi wydawcami i blogami w Polsce. Nasze artykuły przeczytasz na najpopularniejszych polskich portalach. 

Pracują u nas ludzie, którzy mają wiedzę, doświadczenie oraz ciekawe pomysły.

Prowadzimy także specjalistyczne szkolenia poświęcone zmianom w wyszukiwarce mających wpływ na widoczność oraz ruch na stronie.

Współpracujemy z różnymi klientami – zarówno korporacjami, firmami z sektora MŚP, jak i e-commerce. Pomagamy też w rozwoju startupów, wspierając je od początku ich biznesowej drogi.