Zobacz, jak przebiega cały proces wykonania nowej strony. Ty nie musisz się nim zajmować – to nasza praca. Chcemy Ci tylko pokazać, jakie etapy następują po sobie od momentu rozmowy na temat Twojej nowej strony.

Krok 1 – analizujemy kluczowe informacje

Zanim zaczniemy projektować stronę, sprawdzamy jakie są najnowsze trendy w projektowaniu w Polsce i za granicą. Patrzymy, jak wyglądają strony Twojej konkurencji i na które słowa kluczowe warto pozycjonować się w wyszukiwarkach. To podstawa do stworzenia dobrej strony dla Twojego biznesu. 

U

 

Krok 2 - tworzymy strukturę strony

Gdy wiemy już, jakie są trendy w projektowaniu oraz rodzaje treści ważne w Twoim biznesie, tworzymy strukturę strony. Proponujemy Ci podział informacji na stronie na konkretne sekcje w postaci głównego menu strony.

Krok 3 – opracowujemy

strukturę treści

Gdy mamy już strukturę strony, dopasowujemy do niej treści. Ustalamy, które teksty będą znajdować się w poszczególnych częściach strony. 

Ważne jest, aby treści pasowały do układu informacji. Projektujemy je tak, by były przyjazne dla czytelnika i wyszukiwarek.

i

 

l

 

Krok 4 – tworzymy projekt strony

Projekt powstaje dopiero teraz – gdy mamy już strukturę strony i treści.

Przygotowujemy unikalny projekt strony dopasowany do charakteru Twojego biznesu, produktów lub usług oraz identyfikacji wizualnej Twojej firmy (logo, kolory, zdjęcia). Projekt ma formę pliku graficznego do akceptacji. 

Krok 5 – programujemy stronę

Na tym etapie musimy zmienić projekt graficzny w prawdziwą stronę, na której będzie można działać, czyli kilkać 🙂

 Dostosowujemy stronę do najnowszych standardów i wymogów wyszukiwarek internetowych. Wszystkie strony są przygotowane tak, że wyświetlają się w przyjazny sposób na urządzeniach mobilnych. To ważne, bo coraz więcej osób przegląda strony na smartfonach.

 

h

 

Krok 6 – tworzymy teksty i grafiki na stronę

Uruchamiając stronę, musisz mieć odpowiednią ilość treści. Jest to ważne, żeby wyszukiwarki internetowe zamieściły ją w wynikach wyszukiwania. 

Twoi odbiorcy będą szukać tu wartościowych informacji. Zaplanuj publikowanie nowych ważnych treści w kolejnych tygodniach.

Krok 7 – optymalizujemy stronę

Treści na stronie muszą być dobrze napisane, ale także zoptymalizowane pod wyszukiwarki.

Dzięki odpowiednim narzędziom optymalizujemy treści, aby potencjalni klienci mogli łatwo trafić na Twoją stronę.  Chodzi tu o słowa kluczowe, opisy produktów czy prędkość ładowania się strony. To wszystko wpływa na to, czy Twoja strona jest widoczna.

 

Wiesz już, jak wygląda cały proces projektowania nowej strony. Możesz zdecydować, czy chcesz robić to samodzielnie, czy też wolisz zaoszczędzić czas i zlecić wykonanie serwisu firmie takiej jak nasza.

Z doświadczenia wiemy, że wielu przedsiębiorców nie chce być bardzo zaangażowanych w sam projekt. Rozumiemy, że chcesz  skupić się na rozwoju biznesu. My pomagamy Ci stworzyć do tego narzędzie w postaci strony.

Oczywiście, będziemy potrzebować Twojego zaangażowania, ale tylko, jeśli chodzi o akceptację projektów (lub uwagi do nich).

Zapytaj nas o wycenę nowej strony

Zobacz również

Pakiet “przyjazna strona”

Pakiet “ecommerce”

Pakiet “digital promo”