Kariera

Social Media Specialist
Warszawa
Zadania i obowiązki:

Prowadzenie i planowanie działań reklamowych z wykorzystaniem wszystkich wydawców wchodzących w skład social media:

  • przygotowywanie wycen,
  • rekomendacji kampanii,
  • implementacja kampanii,
  • monitoring i optymalizacja bieżących kampanii,
  • wykorzystywanie standardowych narzędzi badawczych,
  • bieżące raportowanie kampanii i podsumowań,
  • przygotowanie wniosków i rekomendacji dla kolejnych działań,
  • rozliczanie prowadzonych projektów reklamowych

Poszukujemy osoby z minimum 2 letnim doświadczeniem w samodzielnym prowadzeniu projektów w social mediach. Z dobrą znajomością programu Excel, posługującą się językiem angielskim.

Oferujemy:

  • Realizacje projektów dla największych brandów na polskich rynku
  • Szybki rozwój osobisty – praca na samodzielnym stanowisku
  • Współpracę ze specjalistami z zakresu SEO, SEM, content na rynku
  • Pracę w biurze
  • Stałe zatrudnienie
Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie swojego CV na adres biuro@hubmedia.pl wpisując w temacie SOCIAL MEDIA SPECIALIST