Skip to main content

W dniu 10 czerwca 2022 r. w pięknych wnętrzach Airport Hotel Okęcie odbyła się premiera książki 50 osobistości biznesu. Galę uświetniły swoją obecnością znane postacie, również te opisane w promowanej publikacji. Dochód przeznaczony ze sprzedaży książki w całości zasili konta fundacji Akogo?, organizacji pozarządowej zajmującej się systemowym rozwiązywaniem problemów ludzi znajdujących się w śpiączce. Prezesem fundacji jest aktorka Ewa Błaszczyk, która oczywiście była obecna na gali. Wydanie książki wsparła redakcja „Businesswoman&life” oraz inne instytucje, firmy, osoby publiczne i prywatne. My także mieliśmy swój udział w tym wydarzeniu. Z rąk pani Ewy Błaszczyk otrzymaliśmy podziękowania za wsparcie w zorganizowaniu gali na rzecz fundacji Akogo?

O czym i o kim jest książka 50 osobistości biznesu. Pomagamy?

Promowana książka jest zbiorem wywiadów z osobowościami biznesu – z właścicielami firm, z prezesami zarządów i dyrektorami różnych organizacji, ale także z dziennikarzami, aktorami czy muzykami oraz przedstawicielami innych zawodów. Kiedy zagłębimy się w lekturę, poznając każdą z przedstawionych w tej obszernej publikacji osób, jednocześnie obserwujemy i doceniamy wagę komunikacji międzyludzkiej. Widzimy, jak ważne miejsce w życiu bohaterów publikacji zajmuje chęć pomagania innym w nieszczęściu, wspierania na  drodze do zwycięstwa nad chorobą i traumatycznymi przeżyciami.

dyplom dla hubmedia

Wsparcie dla fundacji – również podczas premiery

Premiera książki o tak znamiennym tytule nie mogła oczywiście zostać pozbawiona charytatywnego akcentu. Podczas gali odbyła się licytacja przedmiotów i voucherów, z której zebrane pieniądze przekazane zostały na rzecz fundacji Rak&Roll Jesteśmy jedną z firm aktywnie biorących udział w akcji – ufundowaliśmy voucher o wartości 1500 zł na projekt graficzny strony głównej dla nowego serwisu. Skorzysta z niego zwycięzca licytacji, która przebiegała w atmosferze artystycznej – do udziału w niej zagrzewał publiczność Adi Kowalski. Charyzmatyczny muzyk to z bohaterów książki 50 osobistości biznesu.

Wartość wszystkich licytacji sięgnęła 74 tys. zł i właśnie taka kwota została przekazana na rzecz fundacji Rak&Roll. Cieszymy się z tego, że mamy swój udział w promocji publikacji o ciekawych osobowościach polskiej sceny biznesu, ale przede wszystkim z tego, że mogliśmy pomóc i wesprzeć potrzebujących.