Content video to obecnie jedno z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych, dlatego jest coraz częściej wybieranym narzędziem komunikacji z odbiorcami, pomagającym w nawiązywaniu relacji z klientami. Content video to przekaz łatwy w odbiorze, a właściwie dopasowany do grupy targetowej staje się doskonałym nośnikiem informacji.

Odpowiednio opracowany content video pomaga zwiększyć sprzedaż i rozpoznawalność marki, angażując odbiorcę bardziej niż tradycyjne formy komunikatów.

Reklama video nie kojarzy się już wyłącznie ze spotami telewizyjnymi. Nowe możliwości technologiczne i nieograniczone zasoby kreatywne pozwalają wykorzystać różne formy video w marketingu naszych Klientów. W zależności od konkretnej grupy odbiorców możemy przygotować materiał na wysokiej klasy kamerze lub nagrać go smartfonem.

Produkcją video zajmujemy się kompleksowo. To znaczy, że działamy na każdym etapie: opracowania koncepcji scenariuszowej produkcji, organizacji planu zdjęciowego, montażu czy postprodukcji. Tworzymy krótkie, tradycyjne formy video oraz bardziej rozbudowane formaty.

Produkcja video

Branded content

To nietradycyjna forma reklamy video. Tego typu materiał reklamuje produkt, ale nie robi tego wprost. Angażuje odbiorcę zdecydowanie skuteczniej od klasycznych form reklamy.

Branded content może przybrać różnorodne formy: relacji video na żywo, nietuzinkowego wywiadu czy inną, niosącą konsumentowi odpowiednią wartość.

Jest to specjalnie opracowane video, które w sposób nienachalny i niekonwencjonalny mówi o produkcie, marce czy usłudze.

Storytelling

To takie formaty, które opowiadają o firmie, marce czy usłudze, osadzając je w konkretnej historii. Doskonale wpływają na wiarygodność przekazu. To na przykład bardzo popularne wśród dużych marek testimoniale, w których klienci danej firmy opowiadają o tym, dlaczego skorzystali z jej usług.

Spoty reklamowe

To tradycyjna, krótka forma reklamy. Może mieć długość 10, 15 lub 30 sekund. Profesjonalne produkcje z aktorami, muzyką i dopracowaną szatą graficzną.

W prosty, przejrzysty sposób reklamuje produkty czy usługi.

Skuteczne zarówno jako materiały reklamowe do telewizji, jak i w internecie.

Produkcja video

Billboard sponsorski

Nazywany również wskazaniem sponsora lub sponsoringiem TV.

Jest alternatywą dla spotów reklamowych. Może mieć długość 8″, 16″ lub 24″. W billboardzie sponsorskim możemy promować wyłącznie marki. Przygotowanie tego formatu wiąże się z wieloma zasadami i obostrzeniami odnośnie do formy komunikatów.

Produkcja video

Filmy produktowe

To idealny format video służący jako uzupełnienie oferty sprzedażowej. Video pokazujące szczegółowo konkretne produkty (ich wygląd, cechy szczególne), często stosując odpowiednie kreatywne zabiegi realizacyjne, podnoszą atrakcyjność produktów na przykład na stronach internetowych.

Animacje video 2D/3D

Format, który wykorzystuje komputerową lub rysunkową formę przekazu. Animacje wzmacniają przekaz marki. Polecane szczególnie jako prezentacje czy explainer video, czyli filmy instruktażowe – tłumaczące np. zasady działania danej usługi.

Produkcja video

Reportaże video

Video relacje z wydarzeń, np. skrótowy klip podsumowujący lub obszerna relacja w formie filmu.

Produkcja video

Montaż/postprodukcja

Montaż materiałów już istniejących, kolorkorekcja – nadawanie odpowiedniej kolorystyki filmów, efekty graficzne, animowanie grafik, efekty specjalne, udźwiękowienie video, lektorzy, podkłady muzyczne i inne.

Chcesz zamówić produkcję video dla swojej marki? Skontaktuj się z nami