Tylko w ciągu kilku ostatnich lat rozwój Internetu był tak szybki, że nawet specjaliście poczuli się zadziwieni. Początek prac nad pierwszymi stronami internetowymi datuje się na 1989 rok. Były one bardzo proste i schematyczne. Dopiero w połowie lat 90. opracowano pierwsze grafiki czy zaczęto korzystać z tabel. Przez kolejne lata metody budowania stron WWW znacznie się zmieniły. Teraz kiedy Internet jest uznawany za podstawowe medium, zaczęto wprowadzać szereg bardzo skomplikowanych rozwiązań sprawiających, że strony nie tylko coraz lepiej wyglądają, ale mają cały szereg zaawansowanych funkcji, jakie nawet kilka lat temu nie były jeszcze dostępne.

Landing page – pierwsza rzecz, którą widzą odbiorcy

Chcesz się wyróżnić i przyciągnąć nowych odbiorców? Potrzebujesz idealnej landing page. Ta angielska nazwa oznacza po prostu stronę docelową, na którą trafia użytkownik po kliknięciu na reklamę. Na landing page można wejść z odnośników zamieszczanych w ramach kampanii promocyjnej. A zatem może to być przejście przez link sponsorowany w wynikach wyszukiwania, reklamę banerową, a nawet przez odnośnik zamieszczony w social mediach.

Tak naprawdę landing page jest elementem decydującym o tym, czy odbiorca stanie się klientem. Ten rodzaj strony ma realizować konkretny cel, np. skłonić do zakupu, pozostawienia danych kontaktowych czy wykupienia subskrypcji. W zależności od tego, jaki chcemy osiągnąć rezultat, taką landing page musimy przygotować.

Zostaw to nam. Sprawimy, że Twoja strona będzie przygotowana, aby przyjąć każdą liczbę odbiorców. A do tego zostaną oni zachęceni do wykonania proponowanej im akcji. W ten sposób zyskasz nie tylko ruch na stronie, ale przede wszystkim konkretnych klientów.

Strony produktowe – opis ma znaczenie

Tworząc landing page, nie możemy zapomnieć też o tym, jak ważne są strony produktowe. Jeśli strona docelowa to w zasadzie strona produktowa, musi ona być idealnie przygotowana pod odbiorcę. Co to znaczy? Bardzo ładne zdjęcia prezentujące przedmiot lub wykonywaną usługę i odpowiedni opis. Kupując przez Internet, klient kupuje tak naprawdę zdjęcia i emocje, jakie w nim produkt wzbudza. Strona produktowa musi skupiać się na swoim celu – czyli sprzedaży. Jest ona pierwszym krokiem w procesie zakupu lub złożenia zamówienia, a więc musi koncentrować uwagę na samej promocji konkretnej usługi bądź produktu. Nie może rozpraszać odbiorcy. Chcesz mieć skuteczne podstrony, które szybko sprzedają?

Aplikacje dla każdego

Coraz więcej firm decyduje się na zrobienie własnej aplikacji lub jej rozwój. Tym zajmujemy się i my. Stworzymy od podstaw dedykowaną aplikację, która będzie działać równie dobrze, jak strona internetowa, ale będzie miała funkcje dedykowane urządzeniom mobilnym. Czemu więc nie strona mobilna tylko aplikacja?

Development

Otóż między tymi projektami istnieje jednak spora różnica. Ponadto wielu odbiorców chętniej korzysta lub korzystałoby z aplikacji, jeśli mieliby taką możliwość, niż z tradycyjnej strony internetowej nawet w wersji mobilnej. Czy nie dla nich rozwijasz swoją stronę i dbasz o to, aby nie odchodzili? Korzystanie z aplikacji, zwłaszcza w wypadku robienia zakupów online na telefonie czy w tablecie, jest po prostu bardziej wygodne. Dowodzą tego między innymi statystyki. A do tego jest to nowoczesna forma, której wykorzystanie świadczy o nowoczesności firmy.

Obsługa utrzymaniowa

Masz stronę internetową, ale jej prowadzenie, zwłaszcza w aspekcie technicznym, sprawia Ci kłopoty? Nie martw się, na to też znajdziemy sposób. Obsługa utrzymaniowa to nic innego jak prowadzenie bieżącego nadzoru nad poprawnym funkcjonowaniem strony internetowej. Jeśli pojawi się jakiś błąd, to na bieżąco go zlikwidujemy. Dbamy też o aktualizacje strony i obsługujących ją formatów plików.

Oczywiście możemy również rozbudowywać stronę i zmieniać jej funkcjonalność, jeżeli jest to potrzebne. A nawet zadbamy o to, aby poczta elektroniczna podlegająca pod domenę zawsze działała. Bezpieczeństwo jest również naszym priorytetem, dlatego sprawdzamy i wprowadzamy nowe zabezpieczenia oraz robimy kopie zapasowe danych. Twoja strona zawsze będzie sprawna i funkcjonalna.

Platformy i programowanie dla każdego celu

W budowaniu i rozbudowywaniu stron internetowych korzystamy z różnych platform. Dzięki ogromnej wiedzy i dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprawić, że każda strona lub aplikacja spełni oczekiwania klientów. Dzięki programowaniu możemy tworzyć różnego typu strony i aplikacje o odmiennych funkcjonalnościach. Dajemy komputerowi polecenia, które potem przekładają się na wyniki pracy. Czy to jest proste? Dla nas tak, ale Tobie może wydawać się skomplikowane. Dlatego oferujemy Ci pomoc na każdym kroku, a nawet wyręczymy Cię i stworzymy dla Ciebie idealne miejsce w sieci.

Development

Hosting

Bardzo istotnym elementem poprawnego funkcjonowania każdej witryny jest hosting. Profesjonalna strona internetowa, sklep online, a nawet blog eksperta nie obejdą się bez usług hostingowych. Zapewniają one zarówno lepszą wydajność, jak i funkcjonalność strony, ale też bezpieczeństwo i stabilność. Odpowiednio dobrany hosting do potrzeb technicznych strony to absolutna podstawa. Każda strona ma przecież inne potrzeby i oczekiwana jest inna jej wydajność. Prowadząc bloga, nie potrzebujesz aż tak zaawansowanych i kosztownych rozwiązań jak wówczas, gdy masz dedykowany sklep internetowy.

Dlatego naszym priorytetem jest dobór hostingu i innych rozwiązań, które odpowiadają potrzebom strony, ale też nie nadwyrężają budżetu jej właściciela.

Szkolenia dla Ciebie

Prowadzenie strony internetowej nie dla każdego jest łatwe. Zwłaszcza dla osób, które do tej pory korzystały z Internetu jako odbiorca, a nie przedsiębiorca. Oferujemy proste w odbiorze szkolenia pokazujące, jak korzystać z najważniejszych funkcji i jak samodzielnie zarządzać swoją stroną.

Chcesz promować swoją markę za pośrednictwem influnecerów? Skontaktuj się z nami