Kampanie Promocyjne

display
programatic
google
afiliacja
RTB
promocja treści

W Internecie trzeba ciągle iść do przodu. Zachowania i gust konsumentów ciągle się zmieniają i podlegają okresowym modom. Tworzymy treści promocyjne, rekomendujemy treści, tworzymy kampanie w wyszukiwarkach, planujemy kampanie z wykorzystaniem programmatic, dobieramy do kampanii odpowiednie sieci afiliacyjne, działamy w social mediach. 

Podstawą promowania strony jest ruch z serwisów zewnętrznych. Przez takie działania realizujemy dwa cele. Po pierwsze, zapewniamy obecność marki jako eksperta w swojej dziedzinie (działania o charakterze e-PR). Po drugie, tworzymy sieć wartościowych linków prowadzących do strony (fachowo nazywamy to działaniami linkbuilding).

Wspieramy promocję treści w serwisach zewnętrznych poprzez systemem rekomendacji treści. To najczęściej artykuły opisane w serwisach jako “Polecane” czy “Przeczytaj również”. To właśnie system rekomendacji treści w serwisie, z którego korzystamy.

Rekomendujemy cele, formy reklamy oraz budżet kampanii reklamowej w Google. Projektujemy i prowadzimy kampanię w wyszukiwarce Google, sieci partnerskiej Google Display Network, w mediach społecznościowych.

W działaniach reklamowych opieramy się w dużej mierze na automatyzacji zakupu miejsca reklamowego. To naturalny model działania, który wynika z rozwoju rynku reklamowego. W ciągu ostatnich lat kampanie w Internecie stały się bardzo intensywne, co zmusiło reklamodawców do oferowania przestrzeni reklamowej w modelu aukcyjnym.

Promując stronę, dobieramy do kampanii wydawców internetowych, z którymi współpracujemy. Przez działania typu afiliacyjnego możemy profilować komunikację w sposób kontekstowy, czyli plasować ją przy odpowiednich treściach serwisu. Afiliacja umożliwia nam także bardziej efektywne modele rozliczeń – za kliknięcie (CPC), leady (CPL) czy sprzedaż (CPS). 

Dla osiągnięcia lepszych efektów pomagamy w prowadzeniu komunikacji w kanałach social mediach. Opracujemy koncepcję komunikacji w tym kanale, dobierzemy medium, ustalimy kierunek działań i promocji. Możemy zająć się bieżącą obsługą komunikacji w mediach społecznościowych.

Zapytaj nas o kampanię promocyjną dla swojej strony